Onze mensen maken het verschil

Ontmoet het team van Geerts

Stuk voor stuk oog voor jouw situatie

Passie voor het vak

Ons team bestaat uit enthousiaste en vakbekwame collega’s met passie voor het vak. Door ruime praktijkervaring beschikken zij over de kennis en expertise om jou optimaal te ondersteunen. De markt wordt bovendien goed in de gaten gehouden en relevante ontwikkelingen worden tijdig gesignaleerd. Daardoor ben je als klant niet alleen vandaag goed verzekerd, maar ook in de toekomst.

Ruim 30 betrokken collega's

Dagelijks staan ruim 30 adviseurs klaar om voor jou aan de slag te gaan. Geerts is een echt familiebedrijf. Een hecht team dat zich kenmerkt door middel van korte lijnen en open communicatie. Iedere collega is expert op zijn of haar eigen, specifieke gebied en vormt het visitekaartje van het bedrijf. Daardoor ben jij altijd verzekerd van het beste advies, of het nou gaat om je bedrijf of je persoonlijke situatie.

Alle collega's op een rijtje

Benieuwd naar de gezichten achter de telefoon? We stellen ze graag aan je voor! Heb je behoefte aan advies over je verzekeringen, hypotheek of pensioen? Schroom dan niet om de telefoon te pakken. Onze adviseurs staan voor je klaar.

Angela van Arendonk

Acceptant volmacht
avarendonk@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 90

Angela kent alle mogelijkheden bij de verschillende verzekeraars. Ze is snel en heeft nauw overleg met de adviseur. Zo ben je ervan verzekerd dat je een mooie offerte ontvangt.

Angelique Frenk

Relatiebeheerder Particulieren
afrenk@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 80

Haar jarenlange ervaring (ruim 20 jaar!) zal jou zeker helpen, zij weet precies wat bij jou past. Recht door zee, direct en duidelijk regelt zij jouw zaken, mét een snufje humor.

Anne Coppens

Relatiebeheerder Werkgeversdesk
acoppens@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 31

Net afgestudeerd en daarmee een nieuwe aanwinst op ons kantoor.
 Een vrolijke jonge kracht met aandacht voor arbeidsrecht binnen jouw bedrijf.

Aries Jansen

Schadebehandelaar
ajansen@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 71

Heb je schade? Aries adviseert je graag en zorgt dat alles goed wordt geregeld. Zijn jarenlange ervaring zorgt ervoor dat jouw schade snel en vakkundig wordt behandeld. 

Ben van den Broek

Adviseur Pensioen en Inkomen
bvdbroek@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 76

Pensioendeskundige in hart en nieren, hij kent de markt als geen ander. 
Gedreven weet hij voor jou het uiterste te bereiken.

Carla Geerts

Ambassadeur
cgeerts@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 78

Ondanks dat ze het stokje heeft overgedragen is zij nog steeds betrokken bij het bedrijf. Haar ambitie voor de toekomst: de grootste en de beste ambassadeur van Geerts zijn!

Claudia Brood

Hypotheekadviseur
cbrood@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 85

Door haar jarenlange ervaring een échte expert op het gebied van hypotheken, financiële planning en echtscheiding. Accuraat, duidelijk, to the point en met persoonlijke aandacht voor jou.

Dennie Antheunisse

Hypotheekadviseur
dantheunisse@geerts.nl
085 - 020 0744

Helemaal thuis in de wereld van hypotheken. Persoonlijk en deskundig gaat hij voor jou aan de slag, zodat jouw hypotheek staat als een huis.

Erica Wagenvoort

Schadebehandelaar
ewagenvoort@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 48

Heb je schade? Bel naar ons kantoor of kom langs. Erica zorgt ervoor dat alles correct en vakkundig wordt geregeld en adviseert je graag.

Evelien Fiere

Receptie & Marketing
efiere@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 32

Het creatieve brein binnen Geerts! Vanuit haar passie voor marketing en communicatie zorgt zij, zowel offline als online, voor een goede zichtbaarheid van Geerts.

Ilona Lodewikus

Receptioniste
ilodewikus@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 00

Bel je naar kantoor? Ilona zorgt dat je de juiste collega aan de telefoon krijgt. Kom je langs? Dan verwelkomt zij je hartelijk, zodat je je gegarandeerd thuis voelt bij Geerts!

Jack Geerts

Ambassadeur
jgeerts@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 44

Voor veel klanten een bekend gezicht. Na jarenlang de kartrekker van het bedrijf te zijn geweest, is Jack nu een belangrijke kracht op de achtergrond.

John Loonen

Risicoadviseur Bedrijven
jloonen@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 27

Enthousiast en met zijn ervaring het juiste aanspreekpunt voor de MKB ondernemer.
 Met zijn persoonlijke aandacht zorgt hij goed voor jou als relatie.

John de Vilder

Adviseur Pensioen en Inkomen
jdvilder@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 46

Direct en duidelijk in bedrijfspensioen. Met zijn passie voor vitaliteit gaat hij met jou als ondernemer aan de slag om jouw bedrijf gezond te houden voor de toekomst.

Jos Blankenstijn

Relatiebeheerder Bedrijven
jblankenstijn@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 28

Adviseert sinds 2008 de particuliere relatie. Ook als je startend ZZP-er bent, zal hij je enthousiast en deskundig adviseren.

José van den Corput

Receptie
jvdcorput@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 0781

Als receptioniste zorgt José ervoor dat je je welkom voelt bij Geerts en je niks tekort komt. Bel je naar kantoor? José staat je vriendelijk te woord.

Laura Govaarts

Schadebehandelaar
lgovaarts@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 34

Heb je schade? Laura denkt graag met je mee en geeft je duidelijkheid over de te nemen stappen. Ze legt je alles geduldig uit en ontzorgt je op deze manier in de afhandeling van je schade.

Leonie van Gageldonk

Relatiebeheerder Particulieren
lvgageldonk@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 74

Deskundig en accuraat gaat Leonie voor jou aan de slag. Heb je vragen over je verzekeringen? Bel haar gerust. Ze gaat zorgvuldig met je vragen om en zoekt graag de mogelijkheden voor je uit.

Lianne van der Heijden

Relatiebeheerder Particulieren
lvdheijden@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 84

Persoonlijke aandacht voor de nét iets andere risico’s. Altijd op zoek naar een passende oplossing. Gegarandeerd een mooie samenwerking met jou als klant.

Louise van den Heijkant

Administratie en Volmacht
lvdheijkant@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 61

Louise is accuraat en meedenkend. Door haar commerciële achtergrond en jarenlange klantcontacten weet zij precies wat voor jou als klant belangrijk is.

Marcia Ijpelaar

Relatiebeheerder Particulieren
mijpelaar@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 0782

Dankzij haar jarenlange ervaring weet zij precies hoe ze jou kan ontzorgen. Gedreven gaat zij voor jou op zoek naar de juiste oplossing.

Mirjam Kool - Van der Heijden

Administratie
mkool@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 0783

Mirjam heeft jarenlange ervaring op financieel en administratief vlak. Zij is echt onze behulpzame duizendpoot. 

Monique Bal

Manager Volmacht
mbal@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 95

Monique is hoofd volmacht en daarom altijd op zoek naar passende verzekeraars om mee samen te werken. Als vraagbaak is zij bereid je verder te helpen. Kortom; een aanwinst voor het hele kantoor!

Patricia Mertens

Relatiebeheerder Hypotheken
pmertens@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 93

De duizendpoot van onze hypotheek afdeling. Secuur, correct, vaardig en altijd vriendelijk. Voor vragen rondom de afwikkeling van jouw hypotheek en/of overlijdensrisicoverzekering is zij hét aanspreekpunt.


Patrick Stultjens

Relatiebeheerder Bedrijven
pstultjens@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 23

Binnen kantoor bereikbaar voor al je vragen over jouw zakelijke verzekeringen, hij is sociaal, betrokken en behulpzaam.
 Bel hem gerust en je krijgt een snel en helder antwoord.

Paul Benschop

Risicoadviseur Bedrijven
pbenschop@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 73

Zit nooit stil en is altijd gedreven zoekend naar mogelijkheden voor de klant. Bekend gezicht binnen het MKB en beweegt zich graag tussen de ondernemers.

Richard van Dongen

Mede-eigenaar
rvdongen@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 79

Zeer deskundig en vol passie beweegt hij zich op de grootzakelijke markt.
 Als mede-eigenaar zet hij gedreven de koers voor de toekomst uit, brengt vraag en aanbod bij elkaar. Altijd voor jou op zoek naar nieuwe mogelijkheden

Ruud Martens

ICT en volmacht
rmartens@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 24

Voor ieder technisch probleem heeft Ruud een snelle oplossing. Hij is een echte duizendpoot; door zijn schade-ervaring en zijn commerciële achtergrond zorgt hij ervoor dat jij goed verzekerd bent.

Sander Koese

Relatiebeheerder Bedrijven
skoese@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 25

Super enthousiast en altijd meedenkend. Beweegt zich op alle markten en is de Cyberspecialist van kantoor. Je voelt je gegarandeerd bij hem thuis.

Sandra de Pender

Hypotheekadviseur
sdpender@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 87

Voor hypotheekadvies op maat is zij de aangewezen persoon. Fris, persoonlijk, deskundig, enthousiast en recht door zee. Kortom een adviseur waar jij iets aan hebt!

Sanne Geerts

Mede-eigenaar
sgeerts@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 50

Sanne is een multitasker, doorzetter en heeft oog voor jou. Heb je vragen over sponsoring, jouw particuliere verzekeringen of wil je bij Geerts werken? Als mede-eigenaar is zij hét aanspreekpunt.

Susan Klis-Van Dongen

Relatiebeheerder Bedrijven
sklis@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 86

Weet precies wat de ondernemer nodig heeft. Recht door zee, accuraat en kordaat regelt zij jouw zaken. De spil op onze zakelijke afdeling.

Thom Schneider

Relatiebeheerder Particulieren
tschneider@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 92

Voelt zich thuis op de jongerenmarkt. Regelt voor jou je eerste autoverzekering.
 Ga je zelfstandig wonen? Hij is de aangewezen persoon om jou te adviseren.

Tomas Geerts

Mede-eigenaar
tgeerts@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 49

Door zijn gedrevenheid, strategisch inzicht en enthousiasme is hij vanuit zijn rol als mede-eigenaar altijd op zoek naar nieuwe kansen en mogelijkheden.

Vera Timmermans – Dopper

Relatiebeheerder werkgeversdesk
vtimmermans@geerts.nl
Direct nummer: 085 - 020 07 45

Helemaal thuis in de wereld van verzuimoplossingen binnen jouw bedrijf.
 Heb je vragen over pensioen of zorg? Haar heldere uitleg zorgt voor duidelijkheid.

Schade meldenInloggen Mijn GeertsPolisvoorwaarden